Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Кой съм аз.
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кой съм аз.

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004
Мнения: 1919
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 4:07 pm    Заглавие: Кой съм аз. Отговорете с цитат

Предлагам в тази тема всеки който желае да се представи с по няколко думи. Какво обича, с какво се занимава извън аудиото един вид да се опознаем по-добре.

Казвам се Борислав Огнянов Станков
Работя и живея в София, родом съм от Кюстендил на 33 години съм (Христова възраст).
Занимавам се с уеб програмиране (РНР, Mysql абе с две думи правя сайтове).
Също така хоствам сайта на БГАУДИО.
Другото ми хоби е риболова запален съм по риболова на изкуствена муха и шнур.
Първия ми допир с истинското DIY аудио е благодарение на Кирил Кирилов преди години в тях с един QUAD на един канал и доста часове в тъмната стая Smile


_________________

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bachelor
има опит
има опит


Регистриран на: Aug 10, 2006
Мнения: 198
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Very Happy

Казвам се Лъчезар Беевски, живея /и работя/ в София на 17 години съм... Smile
Занимавам се със... Много неща Very Happy Най-вече с Паркур и Аудио /доколкото мога/ Обичам музиката От време на време свиря на китара Rock ya Cool ... Освен еднотактните машини, съм фен и на дву/четиритактовите такива с вътрешно горене Very Happy Обичам да се уча и това до голяма степен е причината да следя сайта с интерес Smile Първия ми досег с Истинско аудио, беше благодарение на Иван Рачев /използвам момента да отправя благодарности към него/... И от тогава съм с изваден кабел Very Happy Wink

Това е накратко за мен Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Oct 18, 2005
Мнения: 763
Местожителство: София,Люлин

МнениеПуснато на: Чет Сеп 13, 2007 8:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеята ми допада,нека аз да съм трети. Very Happy

Казвам се Румен Божидаров Зографов.На 24 години съм.Живея,работя,правя глупости,опитвам се да се развивам - всичко в София Very Happy Занимавам се с озвучаване и техническо обезпечаване на конферентни мероприятия,семинари,презентации,коктейли,частни партита и т.н.Това е поне за сега.
Следвам "Телекомуникации".Другото хоби ми е планинарството.Падам си и по екстремни спортове.
С истинския HI-END се сблъсках след гостуването ми в Теди и след това в Иво Рачев.До тогава "Матрицата" ми беше един от най-омразните филми,защото не го разбирах Wink


_________________

Истинският меломан е този, който като чуе женско пеене в банята си долепя ухото към ключалката, а не окото.


Последната промяна е направена от Rumen Zografov на Пет Яну 11, 2008 8:13 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Apr 30, 2005
Мнения: 1151
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 11, 2007 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



Казвам се Георги Цветков. Роден съм през 1950г. Женен със син.
Като дете не вярвах на баща си, че в радиоапарата няма говорещ човек и му повярвах едва когато към края на 50-те, всички хлапета в махалата си направихме детектори с галенит. След няколко години се появиха полупроводниците и аз реших, че това е за мен и ще мога да прескоча лампите. Но през пубертета реших да стана спортист. Тъкмо стигнах до националния отбор на 100 и 200м – лека атлетика и ме отказаха през 1971г. Въведоха задължително анаболите в националния отбор и чак до 1981г. те не бяха забранени. За 4 години в националния отбор, поставих и изравних национални рекорди, получих много медали и обиколих доста страни, точно когато беше проблем да излезеш в чужбина.
Завърших силнотоковия техникум „Киров”, а след това специалността “Радиотехника” в МЕИ.
От 1976г. в продължение на 27 години работех в Института по Радиоелектроника като конструктор на длъжност научен сътрудник в направление „Битова електроника”, секция „Радиоприемници” към ДСО Респром. Ръководил съм и рецензирал много студентски дипломни работи, но предимно съм бил отговорен конструктор на редица граждански и специални изделия. От 2005 г., след приватизацията на института, работя в частна фирма отново като конструктор. През последните 10 години се занимавам с лампи. Старите ми приятели често се шегуват, че не можах да избягам от лампите. Но за това не съжалявам. Изорах до край теорията на радиоприемниците, усилвателите и някои други области и въпреки това продължават да ме удивляват някои феномени в аудиото. На това гледам философски, понеже точно аз мога да си го позволя. Последните 15 години ме научиха, че теорията е твърде несъвършенна, а компютрите изобщо не помагат в това отношение.
Въпреки многогодишния си опит в конструране и внедряване на електронни изделия, имам съображения и участвам във всички аудио форуми, предимно теоритично.
_________________
"Не съм достатъчно млад за да знам всичко" Б. Шоу
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pioneer4o
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Jan 23, 2007
Мнения: 68
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 11:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте на всички!Драго ми е да се запознаем!Казвам се Ивайло Асенов.Завършил съм климатична техника,със специализация 13 клас в Хенри Форд,но нищо не разбирам от климатици Laughing Не е смешно-трагично е Embarassed Роден съм в София ,работя като продавач-консултант. Музиката е нещо ,което обожавам и следя сайта всеки ден с интерес! Мога да кажа съвсем искрено ,че не разбирам много и за това продължавам да съм "четящ" във форума Smile До сега не съм чул как свирят лампите и се надявам да направите скоро една срещичка ,за да мога да чуя Rolling Eyes Пъврият и единствен(за сега) проект беше да си сглобя суб,но леко пропадна Laughing Затова не съм поствал и снимки Embarassed Някой ден ще успея,по натам като се науча (от опит глава не боли) Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andrian.ivanov
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Aug 16, 2007
Мнения: 87
Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Чет Фев 07, 2008 4:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат




Здравейте,


...и аз да се впиша в темата! Андриан Иванов на 25 г. от Сливен. Живея и работя в Нова Загора. Широко скроен съм през свободното си време се занимавам с какво ли. Основно с PR и компютри. Създавам лесно контакти на, които държа. Така мисля, че се гради едно дълго приятелство.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
rumbarski
има опит
има опит


Регистриран на: Jun 21, 2006
Мнения: 80
Местожителство: Стара Загора-Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Фев 08, 2008 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!

Казвам се Росен Стоянов Стойков и съм на 20 години. Родом съм от Стара Загора, но за момента може да се каже, че живея в Пловдив. Завършил съм Професионална гимназия по Електроника в Стара Загора. Сега уча в Техническия Университет в Пловдив, специалност Електротехника.
По музиката съм се запалил от доста малък. От малък и обичам да разглобявам Very Happy Все още не съм се научил да сглобявам обаче Laughing
Това съм аз Very Happy

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DMC
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Sep 27, 2005
Мнения: 81
Местожителство: София/Габрово

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 9:19 pm    Заглавие: Димитров Отговорете с цитат

Казвам се Георги Димитров, на 22 и съм от Габрово. Завършил съм Електронно-изчислителна техника в Габрово, а сега съм четвърти курс Автоматика, информационна и управляваща техника в Ту-София. И аз както повечето хора тука обичах да разглобявам разни неща като малък. От една година се занимавам с ремонт на дигитална фототехника (и аудио техника от време на време). Първият си усилвател построих в 10ти клас, а първата ми среща с хорни и лампов звук беше миналата година на Първото DIY изложение . Най-възхитителното за мен беше КПД-то на ОТ, и как свирят с по 1 ват подадена мощност! Музиката е неразделна част от мен и не се ограничавам в определен стил. Много обичам музика на живо.

Последната промяна е направена от DMC на Пет Апр 04, 2008 1:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Apr 04, 2006
Мнения: 392
Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Чет Фев 28, 2008 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

oo, колега в АИУТ Smile
_________________
Reality bites like pit bull fights...

Министерство на звука
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Emanuil_Georgiev
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Apr 09, 2008
Мнения: 7
Местожителство: София, Люлин

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте

Казвам се Емануил Маринов Георгиев. 22 години от София, Люлин 10.

Студент 3ти курс АИУТ в ТУ-София (много станахме тук Smile )

Все още се лутам в коя посока да тръгна Smile.

С тънкостите на аудиото ме запозна и продължава да ме запознава Ивелин Брайков Smile съсед Smile за което съм му много признателен и най-вече ,че издържа на потока от вапроси който му задавам Smile.
Скоро бях на гости на Иво Рачев и още не мога да се съвзема Smile.

Чета и много слушам, най-вече какво говорят опитните Smile
_________________
Довиждане и благодаря за рибата!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Feb 05, 2006
Мнения: 302
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Васил Николов 42 годишен от Пловдив, занимавам се с производство на тороидални трансформатори също и с доставка,монтаж, ремонт и подръжка на асансьори.
В бгаудио се запознах най напред с Иво Рачев, радвам се,че имам и много други добри приятели.Много ми е помагал Георги Цветков (Goro) и AHDPO в ламповата техника специално.Обичам морето и риболова с приятели.

_________________
Тороидални трансформатори
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.15 секунди