Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Yamaha rx-v363
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Yamaha rx-v363

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Усилватели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BEast
чете


Регистриран на: Dec 30, 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 12:04 am    Заглавие: Yamaha rx-v363 Отговорете с цитат

Ще помоля за някакав съвет за колони за тоя усилвател. Търся предимно мощност ... не чак толкова качество. Смятам да дам около 600лв +/- 50. Цял ден разглеждам разни колони и пак не мога да си избера. Междо другото работя в ТехноМаркет и съм видял и прегледал цялата гама на Jamo i Yamaha която е налична там ... просто не мога да избера нищо ... Моля за някакав савет ...
П.С. става дума за 2 колони ( в Стерео режим )
Това е усилвателя http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037785


Последната промяна е направена от BEast на Сря Дек 31, 2008 12:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BEast
чете


Регистриран на: Dec 30, 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 12:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021023 ... мислех си за тоя модел но ми се струва твърде мощен за тоя ресийвър , а и така като гледан доста трудно ще ги намеря , защото май няма налични... Ето и други работи за които си мислех

http://www.vs-audio.com/index.php?view=product&cat=2&cat2=3&page=1#
това са някакви български колони ( става дума за модела Pipaudio SP-108W ТОНКОЛОНИ к-т 2бр. )

http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09024977 (това Jamo също ми изглежда добър вариант ... но ми се струва че там ще намеря повече качество от колкото мощ)

http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01003207 ( това също ми изглежда доста интересно ..... )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 30, 2004
Мнения: 1083
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 10:43 am    Заглавие: Re: Yamaha rx-v363 Отговорете с цитат

BEast написа:
Ще помоля за някакав съвет за колони за тоя усилвател. Търся предимно мощност ... не чак толкова качество. Смятам да дам около 600лв +/- 50. Цял ден разглеждам разни колони и пак не мога да си избера. Междо другото работя в ТехноМаркет и съм видял и прегледал цялата гама на Jamo i Yamaha която е налична там ... просто не мога да избера нищо ... Моля за някакав савет ...
П.С. става дума за 2 колони ( в Стерео режим )
Това е усилвателя http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037785


Взимай най-хубавите Веги, които продавате и се вместват в бюджета ти, предполагам, че ползваш и някакво предимство и ще си ОК!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Mario Pankov Палячото
не знае къде се намира и какво говори


Регистриран на: Oct 07, 2008
Мнения: 25

МнениеПуснато на: Чет Яну 01, 2009 11:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вега или други колонки, които да са с висока чувствителност, запаса от мощност на тези Ямахи е твърде нисък, аз имах преди няколко години RX-V559 - цялото захранване беше от мизерно трафче и два кондензатора от по 6800uF, по един на канал. Като натоварех моят на партита, прегряваше за около 20 минути и изключваше.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nickb
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Feb 28, 2008
Мнения: 28
Местожителство: гр.София

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 5:30 pm    Заглавие: Странно Отговорете с цитат

MPankoff написа:
...запаса от мощност на тези Ямахи е твърде нисък, аз имах преди няколко години RX-V559 - цялото захранване беше от мизерно трафче и два кондензатора от по 6800uF, по един на канал. Като натоварех моят на партита, прегряваше за около 20 минути и изключваше.

Малко крайно ми се струва това мнение. Аз имам RX-V459 с подобни характеристики и консумация 360Вт. Признавам, че не съм я юркал, тъй като за партита ползвам стари усилватели, но чак пък мизерно не бих нарекъл захранването на тази серия ресийвъри. На конкурентните модели на Сони (220Вт), Кенууд (280Вт) и др. може - чувал съм и оплаквания, но аз от Ямахата си нямам такива! Както се пише в този форум - не е важна мощността, колкото качеството. И най хубавото е да се подберат (или направят) подходящи ОТ.
С какви колони си го "карал" твоят ресийвър, че да отказва?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Усилватели Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.11 секунди