Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - На МОРЕ - КЪДЕ ?
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

На МОРЕ - КЪДЕ ?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Всички останали въпроси
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
but
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Jan 21, 2008
Мнения: 34
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 3:05 pm    Заглавие: На МОРЕ - КЪДЕ ? Отговорете с цитат

Споделете хубави и лоши впечтления от своята почивка, моля!
Става въпрос за сезона юни - август. Извън този период навсякъде става по-хубаво.
На море съм ходил малко- само по квартири. Созопол е фраш, Приморско ходете САМО! в северната част ( полуострова). На Синеморец се бях запътил, обаче се оказа че хотел Белла Виста са го развалили.
bella
На Велинград в Гранд хотел Велинград е супер, ама не сядайте в ресторанта. Това знам Embarassed

(С единия крак съм в Турция) Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
icko
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Feb 25, 2008
Мнения: 127
Местожителство: Stara Zagora

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди ден бях в посейдон в сънито,Доволен съм много.Хотела е перфектен обслужването също.Като цена не е зле като за 4 звезден хотел а именно 120 лв на вечер за 4 местен Апартамент.Eто и линк:http://www.hotel-poseidon.net/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Apr 04, 2006
Мнения: 392
Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Златни пясъци и Слънчев бряг - като на Илиянци: сергия до сергия и хавлия до хавлия.

Бях на къмпинг "Градина" - ето това е истинска почивка! Спокойно заливче, дъното кипи от живот, хареса ми много (ако можеш да се примириш с вариант бунгало/палатка)
_________________
Reality bites like pit bull fights...

Министерство на звука
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Evelina Milusheva написа:
Златни пясъци и Слънчев бряг - като на Илиянци: сергия до сергия и хавлия до хавлия.

Бях на къмпинг "Градина" - ето това е истинска почивка! Спокойно заливче, дъното кипи от живот, хареса ми много (ако можеш да се примириш с вариант бунгало/палатка)

Миналата година август минах през "Градина" и едва ли може да бъде наречено това място "спокойно заливче". На "Силистар" беше същото. Явно вече трябва да се ходи преди сезона, или най-добре след...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivan Dimov
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: May 29, 2006
Мнения: 233
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няколко години на Смокиня (но на плажа на веселие), но се пренасели, сега построиха и хотел точно над Веселие. Миналата година на Арапя.
Тази пак ще съм на Смокиня, че все сме над 10 човека и там поне ни е познато.
Иначе обичам и палатките, но искам собствена баня. Затова си подбирам бунгалата.
За догодина планираме къмпинг в Турция. Получавам отлични отзиви за спокойни къмпинзи из Турция, с готини хора ..... та догодина там.

Иначе и Смокиня и Арапя си остават за мен най, колкото и да се нагъчкаха ..... спомени .... спомени Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stilian Andonov
има опит
има опит


Регистриран на: Apr 02, 2007
Мнения: 137
Местожителство: Гент

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 5:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

but написа:
На Велинград в Гранд хотел Велинград е супер, ама не сядайте в ресторанта. Това знам Embarassed

Не знам защо не ти харесва ресторанта там, според мен е на доста добро ниво!?

За почивката - Анталия! Миналата година бяхме и останахме повече от доволни. Тази година ще сме в Белек - пак Турция.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
but
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Jan 21, 2008
Мнения: 34
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами в Гранд хотела включената в нощувката закуска беше с пресни зеленчуци, за обяд хотвеното бива, ама на вечерята салата беше с разкапани и студени домати и чушки от консерватора. Всичко друго перфект. Евала на форумите- това за ресторанта го прочетох преди да отида, ама се сетих на вечерята Laughing Laughing Благодаря на всички които споделят опит и да имаме предвид, че има доза случайност и субективност.
Анталия с тези цени от 2 ма възрастни +1 дете,настанени в 1 стая 2594 € радвам се за тези които могат да си го позволят. Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D.Kolev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 10, 2004
Мнения: 1467
Местожителство: В.Търново

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2008 9:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ако минавате покрай каварна,не пропускайте да се отбиете в мидената ферма до българево
http://dylboka.suncreation.org/index.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004
Мнения: 1919
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2008 9:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

D.Kolev написа:
ако минавате покрай каварна,не пропускайте да се отбиете в мидената ферма до българево
http://dylboka.suncreation.org/index.html


Преди 10-на дни посетих въпросната ферма и си нямаш представа колко миди изядох Very Happy за жалост май прекалих и после имаше драми, но иначе там е много приятно.

Аз препоръчвам, ако ходите до фермата съвсем близо е и нос Калиакра - отбийте се и там. В музея може да помолите уредника да ви изнесе лекция (срещу 10 лв.) - има какво да се научи ...
_________________

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stilian Andonov
има опит
има опит


Регистриран на: Apr 02, 2007
Мнения: 137
Местожителство: Гент

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2008 11:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

but написа:
ама на вечерята салата беше с разкапани и студени домати и чушки от консерватора...


Хехе, може и прав да си. Мисля че се бъркам с ресторанта на "Стримон". Като бяхме във Велинград така насмогнахме на едно чилийско червено, че може в салатата изобщо да не са ни сложили домати - кой ти е обръщал внимание Partyman
Иначе по темата за морето - верно е, че Анталия е малко по-скъпо, но разликата в класите е неизмерима. Бяхме за 10тина дена в хотел Club Hotel Sera и тъй като ни се наложи да отидем с кола, на връщане си резервирахме хотел за 3 дни в Art Hotel Мармарис, за да не взимаме целия път наведнъж, а и исках да разгледаме и Родос. Седим първата вечер в ресторанта и се чудим какво правим там. Разликата в нивата е покъртителна. Едва устискахме първата вечер и на сутринта си събрахме багажа и газ (нафта Very Happy)към Бг.
Всички бачкаме по цяла година, кой за повече, кой за по-малко пари, и е тъпо накрая да отидеш за баснословна сума на Златните и някакви нагли варненци да те гледат на криво, че говориш български - респективно да ти скапят почивката. А за много по-малко кинти отиваш примерно на Тасос и те гледат като писано яйце.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Tisho
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 20, 2005
Мнения: 482
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2008 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен ако питате, хубаво е почивката да е на място където няма много народ... Нещо е взело да ми писва от лудницата по плажовете на "курортите" и величественните хотели и квартири. От които спокойно с една крачка през балкона може да се озовеш на балкона на съседния хотел... Rolling Eyes

Някой да се сеща за такива места по Бг черноморието?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D.Kolev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 10, 2004
Мнения: 1467
Местожителство: В.Търново

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2008 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Borislav Stankov написа:
Преди 10-на дни посетих въпросната ферма и си нямаш представа колко миди изядох Very Happy


сещам се за ония големите купи Cool ,много хубаво се хапва там.
иначе ако сте с кола е по-добре да се спре горе,че иначе съединителя заминава по тоя наклон.
а ненаселени плажове почти не останаха. само хипи плажовете, но са с труден достъп обикновенно и по-каменист бряг. те за това не са разработени още. скапахме си морето от глупост,това е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Angel Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Apr 10, 2007
Мнения: 300
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2008 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За любителите на спокойните почивки (какъвто съм и аз), най искрено препоръчвам Турция (по-точно Бодрум) в началото на октомври - температури 25-30 градуса, много малко хора (най-вече пенсионери), значително по-добри цени от августовските и много добър сервиз. Вече две години пътуваме с кола с междинно преспиване в Чанаккале, след ферибота на Дарданелите. Пътищата са почти пусти, а указателните табели са така направени, че трябва да си завършен идиот, за да се объркаш. Препоръката за пътуване с кола е, защото по пътя до Борум са Троя, Бергама, Ефес - места, които си стува всеки да види, а може да се отиде и до Памуккале. Почти никой извън рецепцията на хотелите не говори английски, но пък за сметка на това са много отзивчиви - един полицай, който глобяваше някакъв камионджия, спря цялото движение по булевард, приличащ по интензивност на Сливница, за да мога да направя обратен завой, като камионджията също му помагаше - пълен майтап.

Малко заприлича на реклама, но какво да се прави - любимото ми Черноморие вече прилича на всичко друго, но не и на курорт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Momchil
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 25, 2005
Мнения: 332
Местожителство: Горна Оряховица(студент Варна)

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2008 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не забравите да минете при мен !
Живея до хотел Черно Море ( Варна ) и мога да ви разведа из морската градина , на по чашка кафе ( от офиса ) и добра приказка . Smile

До средата на Юни съм в България може да се видим . Ще се постарая да си изкарате приятно час два!
0883371840

Поздрави: Момчил Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Oct 18, 2005
Мнения: 763
Местожителство: София,Люлин

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2008 9:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Миналата година бях на Каваците и Смокиня и останах доволен. Водата и плажа са супер, народ има, но не е като на Созопол, примерно. Вариянт е да се спи в Созопол или Приморско и да се ходи на плаж на Смокиня или Каваците. В Синеморец също не е лошо, по-спокойно е, стига да не е пак строителната площадка, която беше миналата година, но сигурно е. Sad
_________________

Истинският меломан е този, който като чуе женско пеене в банята си долепя ухото към ключалката, а не окото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Всички останали въпроси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.09 секунди