Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - СПЕШНО ДВЕ 18-ки с БОКСОВЕ ЗА 200 лв. офертата няколко дни
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

СПЕШНО ДВЕ 18-ки с БОКСОВЕ ЗА 200 лв. офертата няколко дни
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ПРОДАЖБИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2008 3:49 pm    Заглавие: СПЕШНО ДВЕ 18-ки с БОКСОВЕ ЗА 200 лв. офертата няколко дни Отговорете с цитат

Продавам два професионални бас бокса марка CAT говорителите са с висока чувствителност 94db 8 ома за мощност не мога да кажа със сигурност.

Подходящи са за клубове и дискотеки или за хептен откачили SPL маняци.
Причините да ги продавам са строгите предупреждения на съседите ми. След като ги имам няма как да не ги усилвам ако ги продам и сложа по слаби няма да им преча толкова

Боксовете са 200 литра вътрешен обем с два фазоинвертора по 100мм Ф имам допълнително тръби всеки да си ги настрои както на него му харесват да звучат в зависимост от помещението в което си ги сложи.

направени са от 18мм ламинирани плоскости с цвят махагон. имат си по 4 колелца за по- лесно преместване понеже теглото им е доста сериозно. конекторите са на щипки.



ако някой го интересува да пише ЛС TUNGO@abv.bg или на 0883 30 25 85
Цена: 430 лв.

ето малко снимчици скро ще пусна и още
















Последната промяна е направена от Removed на Чет Сеп 25, 2008 4:19 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Вто Юли 08, 2008 9:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CAT SOUND COMPANY

CAT® Consulting and Trading Company for Audio Equipment mbH
Germany Grobheerenstr 146 12277 Berlin

CAT® 480-08
Best. - Nr. 30470
8ohm

е дословното описание на магнита

TS Параметри

CAT - 480-08TSP Parameter des Lautsprechers: CAT - 480-08

Hauptdaten:
Qts: 0,56
Fs (Hz): 25,5
Vas (l): 480

Erweiterte Hauptdaten:
Qms: 4,7
Qes: 0,63

Sonstige Daten:
Preis: 65
SPL (dB): 90 (горе съм се поулял с 4 db но така знаех преди)

Bemerkung:

Elektrische, Mechanische Parameter:
RMS (P):
Re (Ohm): 6,1
Mms (g):
Cms (vm/N):
BL (TM):
Dd (cm):
Le (mH):

Abmessungen:
Korbstärke:
Lautsprechertiefe:
Magnettiefe:
Magnetdurchmesser:
Korbinnendurchmesser:
Korbaußendurchmesser:
Verdrängungsvolumen:
















Не съм споменал че единият има лека забележка на мембраната леко е дярната но добре залепена от другата странана на мембраната забележката не оказва никакво влияние върху работата на говорителя.

За оребренията знам че би било по добре да има но не ми остана материал когато ги правих а те глътнаха доста Smile

Ако някой иска да подобри още звученето им може да сложи наистина отвора за говорителя позволява да се сложат 2 3 подпори но аз не съм имал удоволствието да им използвам пълния потенциал и за това не съ мислил да го правя.

матеряла е 18 мм сглбката е от гъсто наредени видии за дърво и отвътре уплатнено със силикон.

Цената ще плава надолу поради нужда от пари Smile

мисля все пак че е сравнително добра понеже всеки от вас знае колко труд време и финанси се отделят за направата на ОТ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Съб Юли 12, 2008 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече 400лв. за 2 18-ки + боксовете
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Съб Юли 12, 2008 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези говорители ако не се лъжа са старите немски CAT нали? Казвам това да не се обърка някой и да ги помисли за китайчета Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Съб Юли 12, 2008 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно те са модела е CAT 480-08 немско производство.
Не знам за какво са правени но трудно се слушат в домашни условия.
Цената мисля е добра а защо ли няма интерес.

Може и коментарче надолу наистина не ми трябват.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lx1
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Oct 14, 2007
Мнения: 77
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 12:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, биха ми свършили добра работа не мен, само ми кажи няколко неща- на какво са пускани до сега, как свиреха на това на което са пускани, имал ли си възможността да ги захраниш до сега с нещо и ако си имал-каква ще да е била тая машина, и накрая като за средни честоти как се представят. А по въпроса с евентуална покупка не знам как ще процедираме, то си трябва бус за транспортацията Smile Другия вариант който виждам аз е да те попитам-дали ги продаваш без кутийте, бих могъл да си ги докарам с мойта кола поне и каква пара ще им искаш тогава. Ами това е за сега,надявам се че ще има сделка Very Happy
_________________
Pro Audio. In my Blood.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 2:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Говорителите са внос от Германия и съм ги купувал втота ръка бяха четири броя при мен са 2та другите ги взе един приятел който ми даде изчисленията за направа на боксовете. Днес ми се похвали че като ги е смятал пак на бас бокс като вкара всички параметри чувствителността излиза 94 дб. както бях написал в началото. Боксовете са пускани в къщи на доммашен усилвател Yamaha 2x100 вата на 8 ома. По тогавашната настройка звучаха на около 30~35 hz. Стаята ми е малка с голи стени и теракот налягането беше голямо, но интересното беше че при отворена и затворена врата в другите стаи на жилището ниските честоти и вибрациите бяха огоромни дори през 3 стай дори мога да кажа че беше много по-силно от в стаята в които бяха пуснати. Не мога да си го обясня сигурно самите говорители са направени да озвучават големи пространства и за това се получава така. Когато в същото помещения пусках 2х15 обертон 15 B 300 стария модел ефекта беше същия чуваха се повече в другите стаи. В сравнение с тях среддите са по-малко подчертани струват ми се повече нискочестотни но при добавяне на високи пак долу-горе звучат добре. На мен лично повече ми харесва как звучат с нискочестотни филтри в допълнение с съраунд колонки. Филтри не съм слагал понеже имам само един какъвто не може да се намери втори от Корвет 150АС, но за малко пари можеш да се сдобиеш с два подходящи за целта. Босковете ги слушам само от време на време когато имамвъзможност през деня на Студио 2 със скромните 2х35 вата така че не съм ги мъчил с пълните им мощности. Ако решиш да дойдеш да ги чуеш ще трябва по възможност да вземеш стъпалото на което ще ги слушаш или аз ще се постарая да намеря по-мощно за да чуеш как се справят. За продажба без кутиите не ги продавам без тях понеже ми отнеха доста средства и време за да ги направя а и после няма да ми вършат работа понеже се отказах да ползвам 18 инчови драйвери в къщи слуха ми е още ценен. За транспортирането ако решиш да ги вземаш кутиите могат да се разглобят и после да си ги зглобиш пак така няма да заемат много място ако ги събереш в колата както мога да ти ги изпратя опаковани по еконт. Ами това е за което се сещам ако имаш нещо за питнае пиши телефона ми е 0883 30 25 85 когато решиш да ги чуеш звънни един ден преди да дойдеш за да ги чуеш. Пак казвам ще има лек коментар в границите на нормалното.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lx1
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Oct 14, 2007
Мнения: 77
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за подробното инфо Very Happy Усилвателя за който ми трябват е Вермона Регент 1000, предполагам че ще обадят достоен звук на него. Ако трябва да съдя по външния им вид предполагам че несъмнено ще поддържат поне реални 200W/8ома подавана мощност на говорител. Малко повече отколкото в сравнение с боксовете в дискотеката. А и с тези 94 децибела за нискочестотен диапазон.. някой ако ни чуе какви ги приказваме ще ни обвини в убийство.. Very Happy Ами записах си телефона ти, реша ли да идвам ще ти звънна предварително за да се разберем. Предполагам че това ще е в рамките на седмица. За сега дочуване.

Поздрави!
_________________
Pro Audio. In my Blood.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2008 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще има голям коментар в цената трябва да се ходи на море някой ако е мераклия да ги грабва сега ще има наистина много сериозен коментар.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Чет Юли 24, 2008 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

380 лв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

370 Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Нед Авг 03, 2008 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По надолу не мога да падна.
Може бартер за домашно озвучаване + доплащане от ваша страна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2008 1:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

няма ли никакъв интерес Wink
може бартери и за домашно аудио усилвател + колони
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако се намерят мераклий отделно за кутийте и говорителите ще направим пазърлъка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

НОВА ЦЕНА 350 ЛВ. СПЕШНО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ПРОДАЖБИ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.08 секунди