Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Акустична обработка от Краси Йончев
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Акустична обработка от Краси Йончев

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Книга за похвали и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Apr 10, 2007
Мнения: 300
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 18, 2008 10:57 pm    Заглавие: Акустична обработка от Краси Йончев Отговорете с цитат

Доста мислих дали да напиша този пост, дори изчаках десетина дни след края на цялата история, защото ако го бях написал по-рано, вероятно щеше да бъде цензуриран изцяло от модераторите, а аз щях да съм наказан за лош и непристоен език.

Накратко историята е следната - след проведените от Краси Йончев замервания на помещението в началото на м. юни, уточняване на необходимите за акустично третиране 10 трапа по размер, дизайн и пр., авансово плащане на 100 % от цената и срок за реализация - средата на м. юли, проектът не беше реализиран и парите ми бяха върнати в началото на м. декември. Всичко това бе съпроводено с огромно количество обяснения от всякакъв род - от проблеми с доставчика, през митнически затруднения, лични и семейни неприятности, преместване в София и пр. Проявих необходимото (поне според мен) разбиране и неколкократно отложихме срока за изпълнение на поръчката, като приемах определените от самия Йончев нови "окончателни" срокове и обясненията му, че въпреки забавата проектът се изпълнява и вече е пред приключване.

Вбесих се, когато два дни преди последния "окончателен" срок (30 ноември) Йончев заяви, че т.н. "почти готов проект" може да бъде приключен някъде след Нова година. Може би дори и този факт щях да преглътна (в края на краищата бас-траповете не са "Слънцето и въздуха за всяко живо същество") ако не бяха налице два факта:
1. Йончев прояви пълна липса на елементарна коректност - всяко от горните многословни и преливащи от емоционална драматичност обяснения за поредното неспазване на срока бяха давани след поне 5 телефонни обаждания от моя страна, на които никой не отговаряше, поне 3 СМС-а, няколко лични съобщения и мейли. Дори в един от случаите използвах посредничеството на Сашо Ташов, който помоли Йончев да ми се обади.
2. Йончев не е случайно срещнат на улицата майстор, на когото съм възложил някаква работа - той е уважаван и компетентно изказващ се член на форума, и има честта, но и отговорността да бъде член на БГАУДИО ТИМА.

Може би разсъждавам малко старомодно и наивно, но за мен понятия като коректност, точност, и др. подобни все още имат значение и се надявам, че в малкото ни аудио-общество тези понятия имат тежест. Именно това е и основната причина да напиша горното, като вярвам, че Йончев ще го има предвид при отношенията с бъдещите си клиенти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004
Мнения: 1919
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 19, 2008 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съжалявам да чуя това, смятах Краси за коректен. Дано за в бъдеще нещата да се променят.
_________________

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004
Мнения: 1863
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 19, 2008 2:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Краси е коректен когато става въпрос за качество .Със сроковете явно му е трудно още Smile , аз чаках 7 месеца обработката на студиото ми , но не съжалявам изобщо ( въпреки изнервянето на моменти ) , и съм поръчал обработка и на стаята ми за слушане .
Надявам се да се е оправил с доставките ,и повече такива закъснения да не се случват , защото наистина е неприятно .
_________________
Etheraudio
BGaudio
Metropolisaudio
Министерство на Звука
.......срещу ми мишки църкат
като ме видят , познай къде си бъркат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Книга за похвали и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.08 секунди