Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Ето и моето отроче(моляви не се смейте)
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ето и моето отроче(моляви не се смейте)
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Моята система
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
KUM4o
чете


Регистриран на: Feb 16, 2006
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 11:16 am    Заглавие: Ето и моето отроче(моляви не се смейте) Отговорете с цитат

Та видях ,че има един усмелил се да си покаже колонката и аз като него тепърва прохождам(на 15 съм).За мое щастие уча електроника и догодина мисля да направя още няколко проекта та стига съм приказвал празни приказки ами ето и колоната(ако може така да се нарече)





В сравнение с вашите колони тази наистина е нищо ,но най-важното на мен ми харесва как свири има дълбок и мек бас какъвто винаги съм искал да имам Smile поради факта ,че съм фенче на по-басовата музика.Говорителя си го бях поръчал от http://amp2000.box-bg.net/ 70 вата на 4 ома за параметрите не ги знам и за това не съм изчислявал нищо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cenarius
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Oct 26, 2005
Мнения: 32
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат



Много е добра колонката Smile Сега ако и изкараш някоя друга оценка вашите да ти дадат пари за Visaton BG20 и намериш някой дърводелец да ти направи ТЛ-и ще си златен Cool


И все пак свири ли ? Поне малко ватичка вътре сложи ли, за красота поне ?
_________________
Blue Happy Bobble
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Jan 11, 2005
Мнения: 621
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 11:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой няма да ти се смее Wink . Всеки който се е занимавал с аудио е започнал от някъде. Така че смело напред и успех.
_________________
Министерство на Звука
We are the Gramomakers
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
KUM4o
чете


Регистриран на: Feb 16, 2006
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да разбира се вътре е пълно с вата 2 якета да му се невиди разпорих Smile.И след даскало (Механо техникума във Враца ) минавам покрай един магазин за електроника (просто имам страст да седя в тези магазини и да гледам) и виждам на витрината някаква кутия за автотуба и отвътре скивах ъглите намазани с нещо като маджун бяло веднага като се прибрах в Мездра (Мездра и Враца са на 18 км )утидох в близката железария и взех един пакет маджун и така намазах и ъглите отвътре.За свиренето ами още съм от пресните зайци в тази област и немога да кажа колко е добър звукът ,но нашите са ми правят забележки ще углушееш имаме съседи внимавай да не се карат ,само ти се чуваш от блока.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Apr 30, 2005
Мнения: 1151
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 12:17 pm    Заглавие: похвала Отговорете с цитат

Начинанието ти е похвално. Дерзай! Всеки е почнал от някъде.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
KUM4o
чете


Регистриран на: Feb 16, 2006
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря на всички ,а ето кое кара колоната да уживее.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TomCrafT
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Mar 08, 2006
Мнения: 87
Местожителство: Страната на сънищата

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой ,който сам е сглобл поне един проект няма от какво да се срамува.
Аз използвах услугите на дърводелец,но след като вече свирнаха моите NY-ски близнаци,макар да не съм ги доикусурил с ватичка като хората, съм безкрайно доволен ,не само от звука,а и от себе си
Иначе дай малко инфо за плеърчето и за другата техника,понеже снимките за нещастие не са достатъчно качествени за да говорят сами Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004
Мнения: 1863
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз също започнах на 15 с система купена от битака(от стария който беше на подуене) продължавай и успех Wink
_________________
Etheraudio
BGaudio
Metropolisaudio
Министерство на Звука
.......срещу ми мишки църкат
като ме видят , познай къде си бъркат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре-е!Важното е да почнеш...после да му мислят другите около теб Smile
на времето дядо ми веднъж дойде при мен и ми каза:Добре де-сега откъде да си взема една дъсчица че ми трябва?- а аз бях направил всичко каквото ми попадна на колони Smile
смело напред!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
M.L
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Feb 24, 2006
Мнения: 87
Местожителство: Liu-Lin

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здрасти няма нищо лошо да ти правиме
само малко базик ама секи е минал по този път респект

само да те питам това очички ли са
на лицевата стена или пиезо от 1лв Laughing Laughing Laughing Surprised Very Happy Shocked Embarassed Razz
_________________
_________________
http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3554
qno_zloo/famous
Мариан Лозев

http://zavedenia.gbg.bg/index.phtml?tid=20&oid=5142&restaurant_id=7836
0885255233
0885929749 prima free
"ICQ" 327882163
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
KUM4o
чете


Регистриран на: Feb 16, 2006
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами и за очички стават ама са пищялки от левчето Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
b∂chelor
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Feb 11, 2006
Мнения: 48
Местожителство: Сотлицата®

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 8:16 pm    Заглавие: Re: Ето и моето отроче(моляви не се смейте) Отговорете с цитат

KUM4o написа:
Та видях ,че има един усмелил се да си покаже колонката и аз като него тепърва прохождам(на 15 съм).За мое щастие уча електроника и догодина мисля да направя още няколко проекта та стига съм приказвал празни приказки ами ето и колоната(ако може така да се нарече)





В сравнение с вашите колони тази наистина е нищо ,но най-важното на мен ми харесва как свири има дълбок и мек бас какъвто винаги съм искал да имам Smile поради факта ,че съм фенче на по-басовата музика.Говорителя си го бях поръчал от http://amp2000.box-bg.net/ 70 вата на 4 ома за параметрите не ги знам и за това не съм изчислявал нищо.


тоя дето се усмелил сигурно съм аз Rolling Eyes Smile

ПС Keep Walking...
_________________
Като ми се доработи, седам и чекам да ми мине.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
poseydon
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит


Регистриран на: Jan 10, 2005
Мнения: 236
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дам няма лошо че си се потрудил, но има какво да подобриш, даже направо една нова кутиита, ама тоя път ползвай лепило или винтове дори, но тия планки дето си ги нацвъкал... Sad А вместо маджун, да си чувал за силикон, можеш него да използваш. А и не е нуждно да съсипваш якета за вата, това най-вероятно си го казал на майтап... Very Happy Иначе има какво да се желае по тонколоната, но въпреки всичко за 15 годишен си се справил добре...Важното е човек да трупа опит и да има желание да се учи, да чете, само така се постигат успехи в дадена област. Успех с бъдещите ти начинания!
_________________
Ad astra per aspera - To the stars through difficulties
[URL="http://karakachanov.blogspot.com/"]http://karakachanov.blogspot.com/[/URL]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KUM4o
чете


Регистриран на: Feb 16, 2006
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

poseydon написа:
Дам няма лошо че си се потрудил, но има какво да подобриш, даже направо една нова кутиита, ама тоя път ползвай лепило или винтове дори, но тия планки дето си ги нацвъкал... Sad А вместо маджун, да си чувал за силикон, можеш него да използваш. А и не е нуждно да съсипваш якета за вата, това най-вероятно си го казал на майтап... Very Happy Иначе има какво да се желае по тонколоната, но въпреки всичко за 15 годишен си се справил добре...Важното е човек да трупа опит и да има желание да се учи, да чете, само така се постигат успехи в дадена област. Успех с бъдещите ти начинания!

Ами дати кажа мерси за напътствията ,но не съм дърводелец и незнам какви хитрости има Smile и затова се сетих за тези планики.Ами да първо оплътнявах със силикон ама нали по горе съм написал ,че видях от една витрина и това с маджуна и си рекох ,че ще е от полза Smile.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Съб Май 06, 2006 9:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

KUM4o написа:
poseydon написа:
Дам няма лошо че си се потрудил, но има какво да подобриш, даже направо една нова кутиита, ама тоя път ползвай лепило или винтове дори, но тия планки дето си ги нацвъкал... Sad А вместо маджун, да си чувал за силикон, можеш него да използваш. А и не е нуждно да съсипваш якета за вата, това най-вероятно си го казал на майтап... Very Happy Иначе има какво да се желае по тонколоната, но въпреки всичко за 15 годишен си се справил добре...Важното е човек да трупа опит и да има желание да се учи, да чете, само така се постигат успехи в дадена област. Успех с бъдещите ти начинания!

Ами дати кажа мерси за напътствията ,но не съм дърводелец и незнам какви хитрости има Smile и затова се сетих за тези планики.Ами да първо оплътнявах със силикон ама нали по горе съм написал ,че видях от една витрина и това с маджуна и си рекох ,че ще е от полза Smile.


Те и дърводелците не са се родили такива. Човек има ли желание ще има и резултати.
Давай напред!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Моята система Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.11 секунди