Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Търсене
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 76 резултата
www.bgaudio.org Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Продавам стъпало OBERTON B1200
multimedia23

Отговори: 1
Видяна: 4663

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Пон Мар 30, 2009 10:54 am   Заглавие: Продавам стъпало OBERTON B1200
продадено Exclamation
  Тема: Продавам стъпало OBERTON B1200
multimedia23

Отговори: 1
Видяна: 4663

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Сря Мар 25, 2009 4:53 pm   Заглавие: Продавам стъпало OBERTON B1200
Здравейте продавам въпросното стъпало
OBERTON B1200
Изходна мощност на 4 ома - 2 х 600 вата
Изходна мощност на 8 ома - ...
  Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
multimedia23

Отговори: 4
Видяна: 4556

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Чет Мар 19, 2009 8:44 pm   Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
200 лева Embarassed Idea Спешно
  Тема: Разчистване
multimedia23

Отговори: 0
Видяна: 2196

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Чет Мар 19, 2009 3:09 pm   Заглавие: Разчистване
Ел.моторчета.Може да послужат на някой...
Имам най-много от най-малкия вид.
1лев броя.
http://www.postimage.org/Pq1_o7lr.jpghttp: ...
  Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
multimedia23

Отговори: 4
Видяна: 4556

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 4:31 pm   Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
-ЦИФРОВ УСИЛВАТЕЛ 4 X 70 W
-ЦВЕТЕН ДИСПЛЕЙ 4096 ЦВЯТА
- МОТОРИЗИРАН ПАНЕЛ
-ГОТОВНОСТ ЗА I-POD
-ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ НА WMA, ...
  Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
multimedia23

Отговори: 4
Видяна: 4556

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 3:09 pm   Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
http://www.postimage.org/gx2alMpi.jpghttp://www.postimage.org/aV1MT7li.jpg
  Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
multimedia23

Отговори: 4
Видяна: 4556

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Нед Мар 15, 2009 12:56 pm   Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
250 лв Arrow
  Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
multimedia23

Отговори: 4
Видяна: 4556

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Пет Мар 13, 2009 12:01 am   Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
Ето малко характеристики:

Technical Details
70W x 4 High Power Output
Digital
Radio DSP
iPod Ready
Customisable
4096 Colour OEL ...
  Тема: Продавам суб бас с 12" Extreme
multimedia23

Отговори: 0
Видяна: 2195

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 10:57 am   Заглавие: Продавам суб бас с 12" Extreme
Продавам бас каса с 12" Extreme.Кутията е скосена отзад, да ляга на задните седалки.Отвътре е с вата.
Ето малко х ...
  Тема: Продавам говорители Обертон
multimedia23

Отговори: 3
Видяна: 8554

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 10:54 am   Заглавие: Продавам говорители Обертон
продадени
  Тема: Продавам стерео усилвател Technics
multimedia23

Отговори: 8
Видяна: 6335

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 10:54 am   Заглавие: Продавам стерео усилвател Technics
продаден
  Тема: Продавам говорители Обертон
multimedia23

Отговори: 3
Видяна: 8554

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 7:54 pm   Заглавие: Продавам говорители Обертон
Нова цена 260 за двата баса Exclamation
  Тема: Продавам стерео усилвател Technics
multimedia23

Отговори: 8
Видяна: 6335

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 11:15 pm   Заглавие: Продавам стерео усилвател Technics
100 лева Sad Sad
Усилвателчето е перфектно, без забележки Exclamation Exclamation Exclamation
Продавам го спешно, защото ми трябват пари!
  Тема: Продавам говорители Обертон
multimedia23

Отговори: 3
Видяна: 8554

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 1:01 pm   Заглавие: Продавам говорители Обертон
Високите заминаха.Останаха Басовете
  Тема: Продавам стерео усилвател Technics
multimedia23

Отговори: 8
Видяна: 6335

МнениеФорум: ПРОДАЖБИ   Пуснато на: Пет Фев 27, 2009 10:35 am   Заглавие: Продавам стерео усилвател Technics
http://www.postimage.org/aVk3TxJ.jpghttp://www.postimage.org/gx1tslS9.jpg

120 спешно Exclamation
 
Страница 1 от 6 Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Идете на:  

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.28 секунди