| Автор |
Съобщение |
Тема: Продавам стъпало OBERTON B1200 |
multimedia23
Отговори: 1
Видяна: 4663
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Пон Мар 30, 2009 10:54 am Заглавие: Продавам стъпало OBERTON B1200 |
продадено  |
Тема: Продавам стъпало OBERTON B1200 |
multimedia23
Отговори: 1
Видяна: 4663
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Сря Мар 25, 2009 4:53 pm Заглавие: Продавам стъпало OBERTON B1200 |
Здравейте продавам въпросното стъпало
OBERTON B1200
Изходна мощност на 4 ома - 2 х 600 вата
Изходна мощност на 8 ома - ... |
Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
multimedia23
Отговори: 4
Видяна: 4556
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Чет Мар 19, 2009 8:44 pm Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
200 лева Спешно |
Тема: Разчистване |
multimedia23
Отговори: 0
Видяна: 2196
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Чет Мар 19, 2009 3:09 pm Заглавие: Разчистване |
Ел.моторчета.Може да послужат на някой...
Имам най-много от най-малкия вид.
1лев броя.
http://www.postimage.org/Pq1_o7lr.jpghttp: ... |
Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
multimedia23
Отговори: 4
Видяна: 4556
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 4:31 pm Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
-ЦИФРОВ УСИЛВАТЕЛ 4 X 70 W
-ЦВЕТЕН ДИСПЛЕЙ 4096 ЦВЯТА
- МОТОРИЗИРАН ПАНЕЛ
-ГОТОВНОСТ ЗА I-POD
-ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ НА WMA, ... |
Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
multimedia23
Отговори: 4
Видяна: 4556
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 3:09 pm Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
| http://www.postimage.org/gx2alMpi.jpghttp://www.postimage.org/aV1MT7li.jpg |
Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
multimedia23
Отговори: 4
Видяна: 4556
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Нед Мар 15, 2009 12:56 pm Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
250 лв  |
Тема: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
multimedia23
Отговори: 4
Видяна: 4556
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Пет Мар 13, 2009 12:01 am Заглавие: Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N |
Продавам CD PANASONIC CQ-C8803N
Ето малко характеристики:
Technical Details
70W x 4 High Power Output
Digital
Radio DSP
iPod Ready
Customisable
4096 Colour OEL
... |
Тема: Продавам суб бас с 12" Extreme |
multimedia23
Отговори: 0
Видяна: 2195
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 10:57 am Заглавие: Продавам суб бас с 12" Extreme |
Продавам бас каса с 12" Extreme.Кутията е скосена отзад, да ляга на задните седалки.Отвътре е с вата.
Ето малко х ... |
Тема: Продавам говорители Обертон |
multimedia23
Отговори: 3
Видяна: 8554
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 10:54 am Заглавие: Продавам говорители Обертон |
| продадени |
Тема: Продавам стерео усилвател Technics |
multimedia23
Отговори: 8
Видяна: 6335
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 10:54 am Заглавие: Продавам стерео усилвател Technics |
| продаден |
Тема: Продавам говорители Обертон |
multimedia23
Отговори: 3
Видяна: 8554
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 7:54 pm Заглавие: Продавам говорители Обертон |
Нова цена 260 за двата баса  |
Тема: Продавам стерео усилвател Technics |
multimedia23
Отговори: 8
Видяна: 6335
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 11:15 pm Заглавие: Продавам стерео усилвател Technics |
100 лева
Усилвателчето е перфектно, без забележки
Продавам го спешно, защото ми трябват пари! |
Тема: Продавам говорители Обертон |
multimedia23
Отговори: 3
Видяна: 8554
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 1:01 pm Заглавие: Продавам говорители Обертон |
| Високите заминаха.Останаха Басовете |
Тема: Продавам стерео усилвател Technics |
multimedia23
Отговори: 8
Видяна: 6335
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Пет Фев 27, 2009 10:35 am Заглавие: Продавам стерео усилвател Technics |
http://www.postimage.org/aVk3TxJ.jpghttp://www.postimage.org/gx1tslS9.jpg
120 спешно  |
| |