Не сте се регистрирали? Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
Регистриран на: Apr 30, 2005 Мнения: 1151 Местожителство: София
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 6:52 am Заглавие:
Споко, вече са създадени поне два нови принципа и след няколко године ще заменят плазмата, която има по 3 високоволтови транзистора на всеки пиксел и лцд-то, което не свети със собствена светлина, бавно е и прави "опашки".
Регистриран на: Aug 12, 2004 Мнения: 88 Местожителство: София
Пуснато на: Чет Яну 11, 2007 2:40 pm Заглавие:
Все още кинескопа си рулира отвякъде...
Що се отнася до така наречените "Ейч Ди Реди" телевизори е много важно да се обърне внимание на реалната резолюция (реалния брой пиксели) а не тази която казват че се потдържа (която удобно никой не споменава че се постига чрез преоразмеряване на картината... )
Никой не спомена нищо за DLP устройствата, лично според мен те имат доста по-големи заложби от плазмата и от лцд-то...
една интересна статия , която се спира на почти всички видове.
като изключим оценяването,повърхностния поглед в/у технологиите и другите типични за тхг забележки е сравнително полезна .
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа Иди на страница Предишна1, 2, 3
Страница 3 от 3
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети