| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bell чете

Регистриран на: Mar 16, 2007 Мнения: 14 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman има опит


Регистриран на: Dec 27, 2004 Мнения: 151 Местожителство: plovdiv
|
Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 12:48 pm Заглавие: |
|
|
| По мое мнение не. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Jivko Jelev има известен опит


Регистриран на: Mar 06, 2006 Мнения: 79 Местожителство: Карнобат
|
Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 1:06 pm Заглавие: |
|
|
За тея пари можеш да си направиш нещо по-добро  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Miroslav Danov BG Audio Team™


Регистриран на: Jan 15, 2005 Мнения: 459 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 1:07 pm Заглавие: |
|
|
За тези пари бих си направил хорни с фостеки  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nanko Rusev има сериозен опит


Регистриран на: Oct 25, 2005 Мнения: 1536 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 1:11 pm Заглавие: |
|
|
| JA написа: | За тея пари можеш да си направиш нещо по-добро  |
За тези пари може да си КУПИ по-добро  _________________ Обичам всичко това, заради което другите ме мразят!
Bigger is Better ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Jivko Jelev има известен опит


Регистриран на: Mar 06, 2006 Мнения: 79 Местожителство: Карнобат
|
Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 1:29 pm Заглавие: |
|
|
| Nanko Rusev написа: | | JA написа: | За тея пари можеш да си направиш нещо по-добро  |
За тези пари може да си КУПИ по-добро  |
Има нещо вярно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Marian Lozev BG Audio Team™


Регистриран на: Jan 23, 2005 Мнения: 661 Местожителство: София кино Арена запад
|
Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 3:32 pm Заглавие: |
|
|
| mirilaj написа: | За тези пари бих си направил хорни с фостеки  |
Много правилно _________________ Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колело!
__________________________________________
Работно време от 10:00 до 01:00 гсм: 0885 255 233 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|