Не сте се регистрирали? Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
Ще ми препорачате ли от къде мога да си купя ефтино кубе за китара. Може да е и без ефекти. (ново) Около 15-на вата. Преди време имаше тема където бяхте казали за такива по 50-на лева но сега я няма и ще бъда много благодарен ако пак ме упътите.
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети