Не сте се регистрирали? Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
Регистриран на: Jun 25, 2008 Мнения: 26 Местожителство: София
Пуснато на: Чет Фев 26, 2009 9:53 pm Заглавие:
Имам една много "аудио ориентирана" - SONY CDU926S made in Japan '97, на SCSI и с т.нар caddy - диска се слага в една кутийка, а тя се пъха в устройството . Записва само на 1x и 2x. Но поне записите, които съм правил с нея, нямат грешка. Сигурен съм, че още работи .
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа Иди на страница Предишна1, 2
Страница 2 от 2
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети