| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Съб Яну 31, 2009 6:11 pm Заглавие: Продавам стерео усилвател Technics |
|
|
Здравейте.Продавам ето този усилвател
http://www.ljclub.net/portal/base-home-amps/Technics%20SU-V45A/amp.htm
В момента нямам налични реални снимки, но до час два ще сложа.
Ето малко характеристики :
Technics SU - V45A
Изходна мощност на 4 ома - 2 х 100 вата
Изходна мощност на 8 ома - 2 х 75 вата
Входове RCA - phono tuner aux cd tape1/2
Изходи - врътки
Корекции - bass treble loudnes
CDdirect - Да
Made in Japan
Габаритни размери 430/113/285 мм
Инфо - Качествен усилвател с 420 ватов трансформатор и крайно стъпало SVI 4003.
Цена 160лв. Пращам по Еконт, с опция "отвори, след това плати"
За връзка на ЛС,
GSM 0884591860
skype multimedia23 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Нед Фев 01, 2009 2:15 pm Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Пон Фев 02, 2009 3:01 pm Заглавие: |
|
|
| 150лв последно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 11:27 am Заглавие: |
|
|
130  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Пон Фев 09, 2009 2:13 pm Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 1:31 pm Заглавие: |
|
|
| нагоре |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Пет Фев 27, 2009 10:35 am Заглавие: |
|
|
120 спешно 
Последната промяна е направена от multimedia23 на Нед Мар 01, 2009 11:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 11:15 pm Заглавие: |
|
|
100 лева
Усилвателчето е перфектно, без забележки
Продавам го спешно, защото ми трябват пари! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 10:54 am Заглавие: |
|
|
| продаден |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|