| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Чет Фев 26, 2009 10:00 pm Заглавие: Продавам говорители Обертон |
|
|
Здравейте продавам говорители Обертон.
2 броя HL60
Цената за двата е 70лв.
Също и 2 броя басове 15B450
Цената за двата е 280лв.
Ако има някакви въпроси и интерес на ЛС
GSM 088 45 91 860
skype multimedia23 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 1:01 pm Заглавие: |
|
|
| Високите заминаха.Останаха Басовете |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 7:54 pm Заглавие: |
|
|
Нова цена 260 за двата баса  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
multimedia23 чете и пита


Регистриран на: Aug 17, 2007 Мнения: 80 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 10:54 am Заглавие: |
|
|
| продадени |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|