Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Tотална разпродажба на наличната при мен audio-техника...
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Tотална разпродажба на наличната при мен audio-техника...
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ПРОДАЖБИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 10:39 am    Заглавие: Tотална разпродажба на наличната при мен audio-техника... Отговорете с цитат

Причината - ами за известно време ще поизбягам навън (само да не ми мине котка път) и няма да имам възможност да правя такива неща, а след това - каквото сабя покаже... За колко известно време - ами не знам още - година, две, пет - трудно ми е да прогнозирам отсега... Намалението е драстично и в общи линии за сумата купувате едва ли не вложените компоненти и материали (както и съвсем нищожна част от труда по сглобяването, оживяването и настройката)... Това предложение ще бъде валидно до към средата на февруари 2008, после - пускам кепенците за неопределен период от време... Разбира се, надявам се да продължим да общуваме задочно чрез този форум Very Happy
И така цените се редуцират до следните:

Pocketmon ( http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8955 ) - ПРОДАДЕН

BER ( http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8956 ) - ПРОДАДЕН

SheerAir ( http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8958 ) - ПРОДАДЕН

SheerAir Clone ( http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9288 ) - ПРОДАДЕН

Zenith моноблоци ( http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8589 ) - ПРОДАДЕН

"Буретата" ( http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9287 )- ПРОДАДЕНИ

Мойте бафъли (естествено с високоговорителите) - 2000лв
Ето снимките (за първата благодаря на BotsRevenge - много е добър с фотоапарата Very Happy ):





Стария ми боен Marantz CD-43 (с много направени подобрения в звуково отношение - отделни стабилизатори за всички напрежения, медни екрани на интегралните схеми, подменени изходни операционни усилватели, механично вътрешно демпфане на кутията и механиката с битумни плочи, както и добaвен IR-приемник - работи с всякакво дистанционно за Philips/Marantz) - ПРОДАДЕН

Разбира се, предпочитам бафълите да ги продам най-накрая (смятам се сещате защо).
Горните цени са твърди и не подлежат на пазарлъци! Който реши да купува нещо, да се спре на конкретен екземпляр (в зависимост от финансовите му възможности), а не да желае да преслуша всичко налично - повярвайте ми, времето ми е много ограничено и не мога да отделя половин ден за прослушване и смяна на усилватели за един клиент!

Весели празници!

За контакти:
02 / 963 1482
0887 577 588
georgiev@asico.net
Жоро


Последната промяна е направена от gogo на Пон Фев 18, 2008 10:45 am; мнението е било променяно общо 11 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 11:49 am    Заглавие: ПРОДАДЕН Отговорете с цитат

Забравих и за още нещо:
Чисто нов (неупотребяван), една бройка (който иска да си прави суб за колата или за вкъщи - перфектен е, 12", лято алуминиево шаси, параметри - тук:
http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=80&catit=108&l=2&catg=1 ) и снимките:






ПРОДАДЕН


Последната промяна е направена от gogo на Чет Дек 27, 2007 11:07 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
VLaDkY
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Jul 10, 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може ли да попитам.
ЗАЩО ГИ ПРОДАВАШ???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

VLaDkY написа:
Може ли да попитам.
ЗАЩО ГИ ПРОДАВАШ???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ами не четеш внимателно първия ми пост, а пък в профила ти пише, че четеш Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

12" говорител - продаден!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Marantz-a - продаден!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
VLaDkY
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Jul 10, 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ясно раздрах !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radev
има опит
има опит


Регистриран на: Oct 13, 2007
Мнения: 163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 11:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста труд и старание си вложил приятелю,добра колекция Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stilian Andonov
има опит
има опит


Регистриран на: Apr 02, 2007
Мнения: 137
Местожителство: Гент

МнениеПуснато на: Сря Дек 19, 2007 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И на Бафълите ли им дойде времето!?! Жоро - нямаш сърце. Това са колони дето ми идваше да се разрева, докато ги слушах. Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pocketmon - ПРОДАДЕН
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Marto (myst3)
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Jan 08, 2005
Мнения: 304
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че МАRANTZ-a свири отлично. След, като брат ми го взе и покрай него аз също имам възможността да го слушам. По думите му, затова когато е бил при Жоро, малко след като аз бях за 12" говорител - мога само да съжалявам , че бързах и отказах на предложението да чуя за какво иде реч! Брат ми още се чуди как може ОТ, което не е оформено във някакъв обем да има такъв бас Shocked И изобщо звук...
Успех от мен
_________________
ASUS P5B Deluxe | Core 2 Quad Q6600 @3600Mhz | CM Hyper6+ | 2x1GB TeamXtream Dark | Fortron FSP400-60GLN | NV 7600 GT ddr3 | Hauppauge WinTV-PVR-500 | 2x320 GB/16MB Seagate RAID 0 | CD-RW ТЕАС СD-W552CE | DVD-RW NEC ND-3500AG | NEC LCD2470WNX
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Marto (myst3) написа:
...мога само да съжалявам , че бързах и отказах на предложението да чуя за какво иде реч! Брат ми още се чуди как може ОТ, което не е оформено във някакъв обем да има такъв бас Shocked И изобщо звук...


Все още можеш да дойдеш и да чуеш, бафълите са при мен, а и усилвател ще се намери Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Marto (myst3)
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Jan 08, 2005
Мнения: 304
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за поканата, но никак не съм добре с времето тези дни. (знаеш предполагам как сме компютърджиите покрай празниците Smile )
А и неискам да ти губя времето, защото няма да купувам. Просто нямам парите. Embarassed
_________________
ASUS P5B Deluxe | Core 2 Quad Q6600 @3600Mhz | CM Hyper6+ | 2x1GB TeamXtream Dark | Fortron FSP400-60GLN | NV 7600 GT ddr3 | Hauppauge WinTV-PVR-500 | 2x320 GB/16MB Seagate RAID 0 | CD-RW ТЕАС СD-W552CE | DVD-RW NEC ND-3500AG | NEC LCD2470WNX
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bachelor
има опит
има опит


Регистриран на: Aug 10, 2006
Мнения: 198
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В интерес на истината и на мен ми е мерак да чуя бафъли... Доста съм чувал за конструкцията, но все още не съм слушал Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 9:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bachelor написа:
В интерес на истината и на мен ми е мерак да чуя бафъли... Доста съм чувал за конструкцията, но все още не съм слушал Rolling Eyes


Ами в първия пост са ми телефоните...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ПРОДАЖБИ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.08 секунди