Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Продавам лампов еднотактен...Zenith
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Продавам лампов еднотактен...Zenith

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ПРОДАЖБИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 12:36 pm    Заглавие: Продавам лампов еднотактен...Zenith Отговорете с цитат

Това е новото ми произведение. И веднага да добавя за името (за да няма погрешни изводи) - просто това е най-добрия ми усилвател с 6С4С досега. Не е ходил на сбирка (щото е много "пресен"), надявам се това скоро да стане, за да знам къде съм. Няма да го хваля повече. Моноблочна конструкция. Регулатора на усилването - 24-позиционна галета. Има 4-входов превключвател.
Изходна лампа - стана ясно 6С4С. Входна....нещо не я виждам, дали пък не съм забравил да сложа Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy Very Happy
Няма преходен кондензатор, няма катоден кондензатор и резистор на изх. ламба. Има интегрирана автоматика за закъснително подаване на анодното напрежение във всеки моноблок. Друго какво има - всеки електролит по захранване е шунтиран със сребърно-слюден кондензатор, сигналното окабеляване е реализирано с Pure silver wire AWG-23 на DH Labs (ето от това Wink http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8200 ). Изх. трансформатор е реализиран на ШЛ-желязо с дебелина на ламелите 0,25мм, има общо 7 секции и сечение 7кв.см.
Друго какво има - ами много въздух, много звук, много динамика, от всичко по много Very Happy
Малко параметри, въпреки че те трудно биха определили звука:
Честотна лента при 1ват - 20-50000Hz (0dB, -3dB), максимална изходна мощност - 3вата/канал. И малко снимки:








Цената е 2800лв.

0887 577 588
963 1482
Жоро
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kromuilis
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: May 14, 2007
Мнения: 68
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Невероятен е! Имах удоволствието да го чуя днес и се гордея с това, че съм един от първитеVery Happy
Изключително реалистична картина, страхотен обем и динамика, прецизност, красота...
Истинско удоволствие беше за мен да му се насладя, макар и за малко. Не знам какво повече да кажа, това според мен трябва да се чуе. Поздравления за създателя муExclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Venko56
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: May 19, 2006
Мнения: 77
Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Май аз съм първия слушаел! Поне така спомена Жоро, когато слушах усилвателя преди два дена. Very Happy Съжалявам, че нямах време да остана целия следобяд да го прослушам по-обстойно!
Ето какво ми направи впечатление:

По отношение на дизайна и качеството - перфектна изработка на блоковете. Изключително компактни, в първия момент, преди още да си чул някакъв звук, създават впечатлението на малки, красиво изработени кутийки, но несериозни по отношение на звукови възможности. Поне аз имах такова усещане, което бързо се разсея, още с първите звуци, които изпълниха стаята.
По отношение на звука: - обемна и изключително релефна стереокартина. Инструментите ясно се локализират и в дълбочина. Не се усеща и намек от "плуване" и "размиване". Въобще фокуса и стабилността на стереокартината ме впечатлиха най-много. Не, че тоналният баланс не е на ниво, дори напротив. Не усетих недостиг нито излишък от "честоти". Smile В същото време звукът е топъл и приятен, Вокалните партии, особено женските, ми доставиха истинска наслада. Имах чувството, че мога да слушам до бескрайност...

Препоръчвам който има възможност да го чуе, а защо не и да си го купи! Няма да съжалява! Ако не ме беше срам (опитвам се и аз да "дялкам" усилватели), нямаше много да му се чудя - бях почти готов да го купя...
_________________
Венко Трайков
GSM: 0888692454
Тел.: 073 884926
aat@mbox.contact.bg
http://aattube.blogspot.com/2007/06/blog-post.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
напуснал
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: May 25, 2007
Мнения: 282
Местожителство: ...

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 7:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква е драйверната лампа Very Happy Или това е фирмена тайна Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Timofei
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Aug 30, 2007
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 8:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Milen_Haskovo написа:
Каква е драйверната лампа Very Happy Или това е фирмена тайна Smile


Този усилвател няма външна драйверна лампа, дали е използвана въобще или е накоя мини военна за радиостанция никой незнае освен създателя му или бъдещия собственик. Аз слушах този музикален усилвател. Единственото което мога да кажа за него, без да се обиди създателя му, че той трябва да попадне единствено в ръцете на професионалист който се занимава с мониторинг и мастеринг на музикални произведения. Такава сцена при стерео без празнина в средата, огромно присъствие и дълбочина на детайли в звука постигнати с 1 единствена лампа 6С4С. Гого е направо магьосник. Този човек е съчетал в себеси умения на маестро и познанията на иженер. Изключително теоретически подготвен с конструкторски и слухови умения, с исключително галантен характер. Тези негови черти се пренасят върху произведените от него усилватели. Уникално откритие на форума. Аз лично разбрах за него от този форум. Лично му слушах различните класове усилватели и всичките са кой от кой по-добър. Пиша така защото всичките усилватели са уникални. Този Зенит е топ... просто незнам какво още измисли след него, и какво има още в главата този човек. времето ще покаже..

Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Oct 18, 2005
Мнения: 763
Местожителство: София,Люлин

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Timofei написа:
...Единственото което мога да кажа за него, без да се обиди създателя му, че той трябва да попадне единствено в ръцете на професионалист който се занимава с мониторинг и мастеринг на музикални произведения...


Точно в такива ръце не трябва да попада Wink Мониторинга и аудиофилското слушане са коренно различни неща.Този тип усилватели опрелено НЕ СА предназначени за първото. stupid
_________________

Истинският меломан е този, който като чуе женско пеене в банята си долепя ухото към ключалката, а не окото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Timofei
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Aug 30, 2007
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 10:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Rumen Zografov написа:
Timofei написа:
...Единственото което мога да кажа за него, без да се обиди създателя му, че той трябва да попадне единствено в ръцете на професионалист който се занимава с мониторинг и мастеринг на музикални произведения...


Точно в такива ръце не трябва да попада Wink Мониторинга и аудиофилското слушане са коренно различни неща.Този тип усилватели опрелено НЕ СА предназначени за първото. stupid


Итересна ти е вметката НО! Аз съм неутрален като наблюдател съм запленен от работата на Гого. Имам в предвид хора професионалисти в Аудио записите и то с критерии на ниво изпитване на удоволствие от полученият краен продукт. Апропо за постигане на обаятелна музикална картина.. Тази машина трябва да се чуе преди всичко и да се оцени обективно, а и е нещо ново като концепция.
Поздрави!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004
Мнения: 2573
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2007 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

офф:
@ Гого
Заповядай идната седмица (или утре или неделя) с въпросният усилвател при Иван да ги сравниме с моя. Че прочетох някъде в твое мнение, че нямало било и тая седмица сравнително слушане, ама не помня къде точно беше Smile
Дай ден и и час, удобен за теб.
_________________
Inspiration Audio
IDS AG
Department of High Tension Works

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Daniel Petrov написа:
Заповядай идната седмица (или утре или неделя) с въпросният усилвател при Иван да ги сравниме с моя.
Дай ден и и час, удобен за теб.

С удоволствие (стига да не притесним Иван) - за сряда, примерен час - 10:00-10:30 как е?

Daniel Petrov написа:

Че прочетох някъде в твое мнение, че нямало било и тая седмица сравнително слушане, ама не помня къде точно беше Smile

Явно имаш предвид писаното от мен в тази тема:
http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8621

А горенаписаното беше във връзка с тази твоя покана:
http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8511&start=45
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004
Мнения: 1863
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...аз съм на линия Smile , ще взема и едни 300 B-та .
_________________
Etheraudio
BGaudio
Metropolisaudio
Министерство на Звука
.......срещу ми мишки църкат
като ме видят , познай къде си бъркат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Angel Dimitrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Feb 10, 2005
Мнения: 277
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде хора !

Искаме после поне едно резюме от вас за слушаното!
Иво, ти си съдията Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004
Мнения: 2573
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 8:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм ангажиран в сряда, ама усилвателя е у Иван, т.е. не е наложително присъствието ми Smile
_________________
Inspiration Audio
IDS AG
Department of High Tension Works

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В добавка получавате и комплект интерконенкти от Pure silver wire AWG-23 на DH Labs ( http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8200 ).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Намален на 2400лв само до 30-ти ноември!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цената остава същата във връзка с Коледното намаление!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ПРОДАЖБИ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.10 секунди