Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Здравейте току що се регистрирах и имам питане към вас :)
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Здравейте току що се регистрирах и имам питане към вас :)

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Тонколони
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pavelvasilev
чете


Регистриран на: Jan 25, 2007
Мнения: 16
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 11:28 am    Заглавие: Здравейте току що се регистрирах и имам питане към вас :) Отговорете с цитат

Скоро преди седмица си купих най-после мечтаните ми колони JBL E 100 CH Smile ,имам усилвател PAS 2x75w 8 ома,според мен свирят великолепно но въпреки това мисля че усилвателя ми май е малко слаб за въпросните колони и питането ми е какъв двуканален или 4 канален усилвател да си взема... не от тези дето са за домашно кино с по 10-тина изходящи канали?
Знам че най-добре на тези колони ми трябва усилвател HARMAN/KARDON но засега няма да имам възможност да дам около 1000 лв за него тъй като съм броил 1400лв за колоните вече Smile
Очаквам ваши мнения и препоръки за качествен усилвател за нов става въпрос и в рамките до 500лв максимум, информативно питам
Благодаря предварително за отговорите ви Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DLS
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит


Регистриран на: Jan 09, 2006
Мнения: 348
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 11:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За тези колони си всеми нещо от типа на Маrantz PM68. Би трябвало да
намериш нещо подобно за около 400лв втора ръка. Разбира се има и
други варианти огледай се из обявите все ще намериш нещо подходящо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gore
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Aug 02, 2005
Мнения: 98
Местожителство: Ботевград/Акапулко

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 12:08 pm    Заглавие: Re: Здравейте току що се регистрирах и имам питане към вас : Отговорете с цитат

pavelvasilev написа:
Знам че най-добре на тези колони ми трябва усилвател HARMAN/KARDON

как стигна до този извод. Shocked
pavelvasilev написа:

Очаквам ваши мнения и препоръки за качествен усилвател за нов става въпрос и в рамките до 500лв максимум

и аз търся такъв,напразно. Very Happy
pavelvasilev написа:
...тъй като съм броил 1400лв за колоните вече Smile

ако ти намерят усилвател там,от където са ти колоните,ще се набуташ пак. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pavelvasilev
чете


Регистриран на: Jan 25, 2007
Мнения: 16
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1-во Smile Стигнах до този извод след като още в магазина ми пускаха на въпросните колони различни усилватели ямаха,сони,техникс,jamo и harman/kardon от всичките най ми хареса harman/kardon като при тихо звука е топъл и при макс звука е идеално балансиран спрямо високи и ниски честоти доколкото е възможно до обясна с думи... а при другите усилватели разликата се усеща спрямо ниски и високи или твърде преобладаващи средни.... с една дума трябва да ги чуете че не мога да опиша с думи различните озвучавания...

2- то Smile Явно ще изчакам да събера пари и направо ще се ориентирам към harman/kardon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bobby
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Nov 24, 2005
Мнения: 91
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От изброените марки и аз ти препоръчвам Хармана. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
realstereo
има опит
има опит


Регистриран на: Aug 08, 2005
Мнения: 79

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаш лично Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sylis
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит


Регистриран на: Jun 20, 2005
Мнения: 679
Местожителство: Лясковец (студент в София)

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 3:46 pm    Заглавие: Re: Здравейте току що се регистрирах и имам питане към вас : Отговорете с цитат

pavelvasilev написа:
.........мечтаните ми колони JBL E 100 CH ..... засега няма да имам възможност да дам около 1000 лв за него тъй като съм броил 1400лв за колоните вече Smile


Доста пари си счупил...Нямаше да сгрешиш с покупката си ако се беше регистрирал тук малко по рано.За тези пари можеше сега да имаш едни наистина много добри колони с фостекс примерно.Искаш сега съвет за усилвател...ами ако искаш да е наистина свестен забрави за фабричните и тези марки ширпотреб...Във форума има доста хора които могат да се наемат и да ти сглобят нужния усилвател.Поразгледай,попрочети темите и се ориентирай правилно каде си и какво искаш точно.Няма да е лошо да споделиш с нас за какво ще ги ползваш тези колони,за музика ли за кино ли за...купони ли .....Иначе си попаднал на правилното място Wink
Успех в избора
_________________


USB DAC PCM2706 + TDA1543
Red Pill
Full Range + 6 m Horn
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nikolay Savov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Mar 05, 2005
Мнения: 691
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 5:12 pm    Заглавие: Re: Здравейте току що се регистрирах и имам питане към вас : Отговорете с цитат

Колегата отгоре е наълно прав.
Усилватели проектирани от конструкторите тук са направили възможно за по-малко пари да имаш повече.
Не е ли това българската мечта Smile ?

Представи си нещо за 500лв тук е аналогично на купешко такова за 5000.
При купеното имаш дизайн който да ти вземе парите а тук имаш ЗВУК който да ти вземе душата Smile))) и визия изпълнена в стил на простота и съвършенство.

Преди време направих грешката от незнание да си купя лъскави техники ,но като пуснах освен безмозъчна сила ,качеството рязко се разминаваше със дизайна. Но мнения всякакви ,вкусове различни Smile ти избираш звук ли ще слушаш или маскирани марки Smile
истината е в DIY , това е повече от марка... това е път към съвършенство!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pavelvasilev
чете


Регистриран на: Jan 25, 2007
Мнения: 16
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина си прав,трябвало е да узная зя вашия форум по-рано но нищо поне за усилвател не избързвам засега да купувам фабричен,въпреки че ако трябва да съм откровен държа 100% на качеството на звука и 50% на дизайна.
Не ме е срам да попитам за тези DIY усилвател за какво става въпрос негови характеристики,би ли ми посочил към кой да се обърна от форума за евентулна покупка или направа за въпросния усилвател Question
Благодаря предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivo_Hristev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 03, 2004
Мнения: 1194
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо се разходи до някой от форума и послушай правен усилвател. Такава е последователността при покупка на звукотехника - слушаш, харесва ти, купуваш.
_________________
aka. Demon

www.stivox.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Jan 23, 2005
Мнения: 661
Местожителство: София кино Арена запад

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pavelvasilev написа:
ако трябва да съм откровен държа 100% на качеството на звука и 50% на дизайна.
Не ме е срам да попитам за тези DIY усилвател за какво става въпрос негови характеристики,би ли ми посочил към кой да се обърна от форума за евентулна покупка или направа за въпросния усилвател Question
Благодаря предварително


виж в раздел продажби.....или пусни обява /
_________________
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колело!
__________________________________________
Работно време от 10:00 до 01:00 гсм: 0885 255 233
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kisiov
чете


Регистриран на: Jun 15, 2007
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 9:53 am    Заглавие: харман и jbl Отговорете с цитат

вчера си купих jbl l 890.Имам усилвател харман/аудио/ . Препоръчвам ви тази комбинация.Звукът е невероятен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: May 26, 2005
Мнения: 750
Местожителство: София-Люлин-Борово

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 11:15 am    Заглавие: Re: харман и jbl Отговорете с цитат

kisiov написа:
вчера си купих jbl l 890.Имам усилвател харман/аудио/ . Препоръчвам ви тази комбинация.Звукът е невероятен.



невероятен........ To funny
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Jan 23, 2005
Мнения: 661
Местожителство: София кино Арена запад

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Господи какъв народ с какви глупости ни занимават .......
_________________
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колело!
__________________________________________
Работно време от 10:00 до 01:00 гсм: 0885 255 233
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> Тонколони Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.10 секунди