Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Royal Raymond Rife
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Royal Raymond Rife
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Нед Юни 04, 2006 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Те хубаво я пишат тая бактерия. Ама нещо не разбрах, с просто око ли са я видяли и установили.
Абе аз съм инженер, ама все си мисля, че бактериите с просто око не се виждат.
Иначе казват каквото им е най-лесно, за да отбият номера.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 01, 2004
Мнения: 1953
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 04, 2006 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Visaton написа:
Никакъв анализ не е правен.Само казват всички че е псориазис ама никой не е сигурен Evil or Very Mad .Също никой не може да каже какъв е причинителят.Ако имам време после ще ви дам и точното име на бактерията дето е писана по десетките рецепти Confused Rolling Eyes Evil or Very Mad .


Вземете да я заведете в някаква по-сериозна специализирана клиника. Псориазисът е опасна болест!
Нека първо се направи правилна диагноза, може да е нещо лесно отстранимо....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004
Мнения: 2573
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 04, 2006 10:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има две секвенции за псориазис, не е проблем да се пробва, гарантирано е, че странични ефекти няма.
За съжаление не мога да ти услужа с лампа, моята с цялата постановка е на село, там мориме саркома...
За 10-на дни откак светиме, състоянието се е закрепило на едно положение...
Иска ми се да е така наистина а не само да си въобразяваме...
_________________
Inspiration Audio
IDS AG
Department of High Tension Works

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Нед Юни 04, 2006 11:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят баща е терминален случай с рак на дебелото черво и разсейки из цялото тяло.
Две години продължи борбата за живота му - 3 операции + безброй химиотерапии.
Вече седмици наред само лежи, не може да говори, не може да се храни и едва пие вода.
Поддържаме живота му със системи.
Дали споменатият метод може да му е от полза?
Никоя Пловдивска болница не желае да го приеме поне, за да облекчи страданията му!
МОЛЯ ЗА ПОМОЩ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HymerrA
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: May 07, 2006
Мнения: 56
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Widow ако имаш желание ми пиши едно ПМ с малко повечко инфо за лампата и стойността й.Можем да се пробваме да сглобиме още няколко екземпляра и да се тества.Болни и страдащи хора ще намерим винаги ,предрусали с обезболяващи и надяващи се на чудо.Знам че е тъжно,та дори брутално,но това е истината.Цялата фармация се основава на една гледна точка-като мреш,мри,ама ако си платиш може и да не усетиш Rolling Eyes
Идеята е много напред спрямо това ,което се прилага до ден днешен,но в темата вече сме си разяснили защо е така ,както е. Това чудо влияе ли на кожни заболявания все пак или на инфекций като стафилококовата ,защото ако е така ще сглобиме още едно управление без проблеми та да тестваме

ЕДИТ :Ъпдейтвай статуса на болния за да си създадеме реална представа за времето и промените настъпващи през него
_________________
...take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004
Мнения: 2573
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.altered-states.net/barry/newsletter%20135%20frequencylist/frequecies.htm
Това е списъкът с честотите, мисля че има всякакви форми на рак...
За лампи ще говоря с хората, които ги правят.

За болниците...
Никой не го интересува, след като са те отписали, даже не искат да ти осигурят условия да умреш... не може да си в болницата до последно, просто се спасяваш както го измислят близките ти...ако могат...
НЯМАМ ДУМИ за БЕЗОЧИЕТО на всички институции в тая държава!
Не е само здравеопазването...
_________________
Inspiration Audio
IDS AG
Department of High Tension Works

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
HymerrA
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: May 07, 2006
Мнения: 56
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aз ги разчетох сега,но за момента основна спънка ти е май ,че имаш само един работещ екзепляр,а определено има на кой да помогнеш още.
Ако отидеш в болницата ще ти обяснят да го прибереш обратно човека у вас за да можел да си отидел на собственото си легло сред семейството и т.н.Тях не ги интересува как и колко ще се мъчи.Ще ти напишат рецепта за да подопомагаш и ти дневния оборот на фармацията.
Абе не е истина.До вчера се вайках в каква държава живееме ,а днес вече се чудя в какъв свят
Дани можеш ли да обясниш какво ще се получи ако нещо се обърка с апарата и вместо честотата от генератора дойде друга,несъвместима с тези таблици ,но идеална за други клетки в тялото ни.Дали това няма да е риск,защото честно ти свалям шапка за всеотдайността и смелостта вложени в това начинание
Ако го докажеш поне за себе си ,а и най-важното помогнеш на някой изпаднал в такава беда си заслужава форумът да помогне с каквото може за да се сглобят прилично количетво апарати и да се използват с некомерсиална цел за вбъдеще Exclamation
_________________
...take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004
Мнения: 2573
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Последно като лежа два пъти в болницата (дупнишката и кюстендилската) и го тъпкаха с антибиотици и какво ли още не, саркома видимо нарастна с отчайващо бързи темпове и в двата случая. Това означава, че някое от техните лекарства съвсем не е лекарство, а вместо да помага, подхранва рака.
Уреда е доволно прост като устройство, става и с един дарлингтонов мощен транзистор с вграден демпферен диод, бобината в колектора, а в базата резисторен делител, за да не работи съвсем в клас Ц транзистора.
Аз му пускам 950-1000мВ, т.е. на границата на отпушването...
Другото е захранването - по добре е да се използва акумулатор, за да не се модулират 100-те херца след греца в/у сигнала, усещат се.
Мисля седна да начертая една схемичка със простичко зарядно за акумулатора...
Акумулатор 12 волта 4Ач е напълно достатъчен, такива се продават по магазините и не са скъпи.
_________________
Inspiration Audio
IDS AG
Department of High Tension Works

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004
Мнения: 1863
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 10:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

HymerrA написа:
че имаш само един работещ екзепляр,а определено има на кой да помогнеш още.
...няколко души вече притежават
_________________
Etheraudio
BGaudio
Metropolisaudio
Министерство на Звука
.......срещу ми мишки църкат
като ме видят , познай къде си бъркат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
HymerrA
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: May 07, 2006
Мнения: 56
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Но те си остават "няколко души" макар че Даниел е споменал за няколко от тях май по-назад в темата.Иначе найстина е крайно просто изпълнение и си заслужава да се пробва и най-вече ,че това е последна надежда за всеки толкова болен човек. Добре ще е да се пробва с бащата на beauty_divine.Все ще е някаква помощ в случая,а и това не е само борба за някой,а борба за нещо,което може да се докаже в една либерална и беззаконна страна като нашата.Тук няма кой да спре Даниел или другите ентусиасти да пробват поне.
Иначе пациентът с рака закрепна ли се поне,макар още да няма видимо подобрение? Лечението у нас и по света е толкова скъпо,че поне вместо да се наливат пари за медикаменти като начало може да се влагат в тумографий през седмица за да се види черно на бяло дали има резултат от апарата на Rife.Надявам се сте му прекъснали медикаментозното лечение на човека за да не излезне ,че се бориш не само срещу коварна болест,а и срещу нечий лекарски подпис в дъното на рецепта Rolling Eyes
Колко траят и колко на брой процедури прилагате на денонощие Question
_________________
...take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Demiurg
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит


Регистриран на: Dec 09, 2004
Мнения: 268
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се за това, което ще кажа, ама дали не е най- добре за общото благо да продължите без конкретики (или поне без имена)? Личните бележки са добър вариант, среща на бира - още по- добър !

(Тия дни си купих книгата за изгубените открития и я преполових, гледах и филма "Корпорациите" и съм малко притеснен. Едно такова нещо ще бръкне отзад на доста големи организации, пък аз не искам да се губят ценни хора !)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 30, 2004
Мнения: 1083
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето колко елементарна е схемата на простата версия на апарата.
На входа трябва да се подават честоти от компютърния софтуерен генератор или вече записани на ЦД.



Лампите трябва да бъдат напълнена с хелий с 16 милибара или 12 тора (12 мм живачен стълб).

Опитайте в Пловдив с фирма, изработваща неонови реклами. Ако не могат да надуят такава лампа, ще ви пратим оттук Smile

Схемата на Даниел е с далеч по-точно формирани фронтове на импулсите, никакъв проблем да се повтори също.


Относно терапевтичната ширина на метода Very Happy
Човешките клетъчни структури са около 2000 пъти по-едри и устойчиви на такъв резонанс, така че не е лесно да си навредиш, защото ще ти трябват сигурно над 100 вата излъчена мощност в лампата и огромни продължителности на терапията Smile

Прочетете в книгата "Изгубените открития" от Джери Василатос на www.bard.bg е издание, намира се в книжарниците, на 180 страница е главата за Реймънд Райф и е само 40 страници. Човека с голямо вдъхновение е писал и е малко поетичен стила, но могат да се хванат всички съществени моменти от технологията.

Ще помагаме и ние с всичко, което знаем.

Действайте Smile


Последната промяна е направена от Kiril Kirilov на Вто Юни 06, 2006 9:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
IvoNovakov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Jun 10, 2005
Мнения: 236
Местожителство: Russe

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Така като го гледам, ми прилича на транзисторно запалване, дето го слагахме навремето по Ладите Exclamation
_________________
_____________________
aka Airman

世間は狭い!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004
Мнения: 2573
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имена освен своето собствено не мисля да споменавам, на мен самия просто не ми пука!
Относно грешните честоти...
Ами аз самия съм си пускал докато тествах апаратурата по 3 пъти дневно 54 минутни секвенции за рабдомиосарком и ми няма нищо...
То е написано, честотата е уникална за всеки микроорганизъм, човешките клетки не се влияят, те са хиляди пъти по устойчиви от вирусите и бактериите.
_________________
Inspiration Audio
IDS AG
Department of High Tension Works

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
HymerrA
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: May 07, 2006
Мнения: 56
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 11:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Кирилов имаш лично,а иначе с тази тема направо ми разбихте психиката.
Излиза ,че Rife може да стои рамо до рамо с Einstein. Неговото творение както казахме лекува,но както ти подчерта може при над 100 вата излъчена мощност в лампата да изпарява хора.Никога не можем да дадем отговор,но според мен вероятност има да са го спрели по-скоро военните ако са преценили правилно потенциала му в оръжейните технологий.
_________________
...take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Следваща
Страница 4 от 59

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.09 секунди